fira

Je možné použít na každou stranu OA jiné disky? Pneu a disky jsou samozřejmě rozměrově stejné.

Odpovědi
Edison

Musejí být stejných rozměrů a konstrkce. V zásadě nelze na jednu liťáky a na druhou plechy.

Arne1

A čím se ty disky budou lišit ? Pokud budou mít stejné rozměry včetně ET, tak by neměl být problém. Jestli je v disku díra kulatá nebo nebo hranatá, to nemá vliv.

Edison

Arne, co třeba hmotnost…? To by mohlo nadělat v dynamice náprav problém.

fira

Tak jsem se dověděl od policie ČR že kostrukčně mohou být jiné ale na každé nápravě musí být stejné.Tzn že nemohou být na jedné straně ale buď vepředu a nebo vzadu.

Edison

Jj… přesně tak.