Avatar uživatele
ostricker

Je možné odřídit cestu autem z Říma do Prahy za jeden den?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jde to,co by ne ? A zpátky možná v rakvi.Na jeden zátah bez střídání bych to neriskovala…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Je. Ale je to o život.
Zejména pro málo vyježděné řidiče.
Teoreticky je to okolo 13 hodin nepřerušované jízdy. Takže za 18 hodin s přestávkami, ale bez kolon apod. Je pravda, že jsem podobné jízdy kdysi dělal – prakticky přes dvacet hodin za volantem s výjimečnou přestávkou. Ale měl jsem štěstí, že se nic nestalo. A potom zpravidla druhý den stejně nestál za nic (ale nebyl to osobák svoje sehrál i hluk, otřesy, velmi pomalá jízda apod.). Takže dneska spacák sebou a dát si klidně někde šlofíka aby tělo bylo v pohodě. Únava z jízdy je nenápadná, provoz na silnicích silný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to brnkačka, jel jsem to. Koleso, Tobě řidičák nedají, neboj. Tak nekrafej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

pokud nepojedeš s V3Skou tak proč ne.Ale lepší si je dát pauzu než se zmrzačit když usneš za volantem.nebo se za volantem střídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

pokud se budete v řízení střídat, tak bez problému… pokud to chcete dát sám, tak je to o život… člověku se už po pár hodinách jízdy v kuse klíží oči, natož po více než 13, jak psal kolega…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Je dobré si říct- dovolená mi vlastně začíná výjezdem z domova . Proč se tedy hnát hned do cíle? Je dobré si užít tu cestu- zastavit si v místech ,kam by ses normálně nepodíval. Poznat nové krásy , třeba si dáchnout nebo i přespat do druhého dne i v soukromí či motorestu -po cestě se ti toho nabídne nepřeberně a za dobrou cenu . Únava přichází plíživě,ani to nepostřehneš – řekneš si těch 100 kilásků do cíle …to zvládnu jako fík…ale právě před cílem bývá nejvíce nehod.
Naplánuj si v klidu trasu a měj prima dovolenou bez nehod a nerváků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Podle map od Google http://goo.gl/map­s/jOiDh to trvá 12 hodin je to dost riskantní

Každou hodinu by si člověk měl 15 minut odpočinout.

12 čtvrt hodinových přestávek jsou 3 hodiny to je už 15 hodin na cestě.

Lepší je si cestu rozvrhnout do více dnů a během přestávek se podívat po místě, kde odpočíváte, zajít třeba do muzea.

Třeba jsou v zahraničí muzea plavání, kde historičky ukazují jak se plavalo v minulosti 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek