Je možné nechat si dovést sud piva, či se pro něj musí zajet s autem?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Samozřejmě. U nás funguje pivní pohotovost, přivezou vychlazený sud i s výčepním zařízením.

Další odpovědi
Drap

Záleží na konkretním obchodníkovi. Vím o jednom, který ti přiveze sud na telefonické objednání až do domu.

aliendrone

Jedna z nemilých situací – potkat messengera, když na kole veze sud DO KOPCE, hongá se chaoticky od prostředka ke krajnici (protože to nedává) a díky husté dopravě v protisměru se NEDÁ předjet. Obvykle ti ho ale přivezou autem. Vychlazený. :)