Mirek Darvas

Je možné na tomto notebooku hrát nějaké hry např: Minecraft, NHL 09?

Žádné ultra hry jako GTA V nebo Cyberpunk prostě takové hry, jako roblox, MC, NHL 09, FNAF
Odkaz na notebook: https://www.gi­gacomputer.cz/zbo­zi/1229660-hp-probook-6470b.html

Odpovědi
seraphico

Na NHL 09, Roblox a některé díly FNaF ano. Minecraft už by byl na hraně.

Dochy

Minecraft hrajem i na 5 let starém tabletu. Nevím proč by to měl být na počítači takový problém. I když podle requirements vyžadují přes 3 GHz pro PC… Osobně myslím, že by to měl v poho zvládnout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.