zjentek

Je možné na pánvi rozpéct suchý/tvrdý rohlík?

Tak, aby byl k jídlu. Řekněme, že se mi podaří sekáčkem ho podélně rozštipnout na dvě půlky.

A co ho rozprašovačem pokropit vodou a vrazit do mikra? To by nešlo?

(Viktorko sice mám na tu tvarůžkovou pomazánku co tady mám chuť jako cyp, ale se strouhankou NE!) (;

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Už nejde, ale strouhanka bude super.

Další odpovědi
elkon

Suchý, tvrdý nelze, ale tři dny starý (případně i housku) běžně oživím na topinkovači, kde mám k tomu nástavec, který se položí nahoru. Rohlík je nutné jíst ještě teplý, protože pak už rychle ztvrdne.

zjentek

Mikro = MW