FlAsh_7

Je možné jít do autosalonu Škoda i s auty od jiných značek?

Zní to hloupě, ale často u jednoho vídávám X modelů od jiných značek a vím na 100%, že to nejsou zaměstnanci!

Odpovědi
Drap

Ano, je to možné.

Schluker

Koupit si skodovku muzete prijet klidne i v dacii. To nikoho neurazi…

elkon

Autosalon, není autoservis, do autosalonu se nechodí s auty, tam se auta kupují. Někdy ale berou vozy na protiúčet. Pokud mají autosalony svůj servis, tak většinou opravují jen své značky. Na jiné vozy nemají kapacitu, ani náhradní díly. V neznačkovém servisu pak mohou opravovat různé značky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.