Sagina

Je možné dostat upozornění o tom, že někdo na počítači navštívil stránky pro dospělé?

Nechci je blokovat, pouze dostat upozornění. Díky

Nejlepší odpověď
aliendrone

Záleží CO si představuješ pod pojmem „dostat upozornění“. Pokud ti jde jen o záznam navšítvených míst (log), je to snadné. Pokud ti jde o aktuální bonz (např. zpráva na mobil „právě teď se připojil tam a tam“), je to složitější. V obou případech potřebuješ práva superuživatele („správce“ či „administrator“). Mělo by to jít i bez nich, ale to už je nad moji ligu.

Každopádně šmírování z MALICHERNÝCH důvodů je ŠPATNÉ, takže ti víc neporadím. Nejsem žádný Mirek Dušín a nemám žádné skrupule ani omylem, ale věř mi, že TAKOVÉ fízlování se v konečném důsledku obrátí proti TOBĚ. To není žádné moralizování (na to já víš ty co ;) :D), někdy je ale prostě LEPŠÍ nevědět. Časem to možná zjistíš sama. ;)

Další odpovědi
Kryšpín

Jde ale nikoliv pro každého.