registronic

Je možné být přijat do francouzké cizinecké legie?

Co pro to musím splňovat?

Nejlepší odpověď
iceT

Podmínky pro přijetí
Ti kteří uvažují o vstupu do Francouzské cizinecké legie, musí splňovat přijímací kritéria. Pro přijetí je nutné být muž ve věku 17–40 let a projít přijímacími testy, které jskou složeny ze série lékařských prohlídek, psychotechnických a fyzických testů, není nutný žádný stupeň vzdělání a dokonce není nutná ani znalost francouzštiny. Po úspěšném dokončení přijímacího řízení které trvá průměrně 2–3 týdny, vyberou určitý počet uchazečů dle kapacity mužů, které potřebují (většinou 20–30 mužů) a proběhne podepsání kontraktu na základních 5 let služby. Po odsloužených třech letech je možné zažádat o francouzské občanství. Po odsloužení pěti let je možnost ukončit službu, nebo prodloužit, v Případě odsloužení 17,5 let legie vyplácí doživotní rentu.

Zdroj: http://www.ga­mepark.cz/fran­couzska_cizinec­ka_legie_422261­.htm

Další odpovědi
venkovan

Ano, je to možné.
Pokud to myslíš vážně, vypni PC a začni si hned zlepšovat kondičku a při cvičení učit se i francouzsky.

dědapetr

Nějaké informace zde

Zdroj: http://www.legion-recrute.com/cz/faq­.php