BadWolf

Je možné, aby se člověku se špatnou pamětí, který se stále bojí po šikaně na bývalé škole, v jiné škole stalo totéž?

Je možné aby člověk byl od první do druhé nebo do poloviny třetí třídy šikanovaný kvůli psychickým problémům a poté, co stěhuje dítě s rodiči, byl šikanovaný i v jiné škole, když se lekne dotyku na rameno a omylem ho praští loktem nebo když si myslí, že mu chce něco udělat, mu dá omylem pěstí a na nic z toho si pak druhý den ani nevzpomene?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to možné. V tomto případě je zřejmě chyba na straně toho člověka. Svým chováním dává zřejmě k tomu záminku.

Další odpovědi
ivzez

Špatná paměť = člověk si něco těžko pamatuje, snadno zapomníná.

„Vrazit do někoho omylem loktem“ a/nebo „dát někomu omylem pěstí“?
Ten, kdo se opakovaně dopouští takových „omylů“, musí očekávat reakci
a neměl by se divit, že budí reakci někdy i nepřiměřenou.

Ani jako „prevence“ takové chování neobstojí.
Myslí-li si někdo, že mu chce někdo jiný něco udělat, má odejít.