Michal Kole

Je mokré vysvědčení ze školního plaveckého kurzu úředním dokladem o plavecko-potápěčských schopnostech a dovednostech ?

Nejlepší odpověď
Funna

to opravdu není…dává se dětem jen tak, aby měly radost, že něco dostaly…

Další odpovědi
autacek

Úředním dokladem to určitě není, navíc na potápění pak potřebuješ zvláštní speciální průkaz (dle hloubky).

badisko

neni to ani zaklad …:D to ze jsi dostal ve skole delfinka neznamena ze umis plavat :D......pouze ze se udrzis nad hladinou …takze ikdyz jsem leta zavodne plaval za Ostravu – Porubu (ploutvove plavani ) a mam kurz plavcika… tak to neznamena ze je ze me potapec …:D a muzu se hned pustit do potapeni :D…stejne jako plavcik musi projit testy tak i potapec musi projit testy …:D jak pisemnymi a konecnou zkouskou praktickou ......

anonym

Jen sleduješ a neplaveš? Kdy budeš konečně plavat??? Šmankote!!!