Avatar uživatele
Kepler

Je Microsoft Defender (dříve Windows Defender) účinným antivirem?

Je to součást Windows 10.
Před dvěma měsíci jsem si upgradoval Win7 na Win10 a za celou tu dobu nezaznamenal žádný škodlivý program. Ostatní antiviry jsem odinstaloval. Mám ale podezření, že nějaké viry se mi do PC dostaly, objevují se mouchy, ale ne zásadní. Můžu mít vedle toho nainstalovaný další antivir? Slyšel jsem, že to dělá neplechu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1145 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Tak jistěže nějakou práci Defender odvede, bohužel již od svých počátků je znám jako jeden z nejbezzubějších bezp. softů. Asi takhle – dokonce i Avast free je lepší volba.

Hele, už ses zkusil domluvit s nějakým známým/kámošem, který také opruzuje na PC/netu? Když se domluvíte, tak Eset Family Security pack vás ve třech lidech vyjde na rok na 540Kč/osobu, licence je na 3 PC + 3 zařízení s Androidem. A máš na rok vystaráno. Venkoncem protože nepoužíváš chytrý tlf, mohl bys androší licenci ještě přeprodat nějaké facebookbábě (řekněme za 2–3 kila) s tabletem/mobilním Androšem a tím si ještě snížit náklady. Co se týká bezpečnosti i náročnosti na HW, tak Eset je nesrovnatelně lepší, než COKOLIV „zdarma“. https://www.e­set.com/cz/do­macnosti/fami­ly-security-pack/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

alien: a ten další antivir vedle defenderu nevadí?

před 1145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Dnes již na něj můžeš v klidu zapomenout, doby, kdy se Defender musel ručně vypínat (aby nedocházelo ke kolizím) jsou dávno pryč. Antivirák si to okočíruje sám při instalaci, prostě s Defenderem počítá.

před 1144 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek