Perher

Je mi 15let a snažím se najít nějakou brigádu v Liberci. Nevíte někdo o nějaké?

Je mi 15let a snažím se najít nějakou brigádu v Liberci.Nevíte někdo o nějaké? Zvládnu téměř všechno. Předem děkuji.

Odpovědi
zzzzz

S brigádou je to těžké, není jich moc ani pro ty plnoleté:-((
Zkus jedině hledat přes rodinu, nebo přes známé, u dětí na brigádě je problém, že skoro nic nemohou dělat a je za ně velká zodpovědnost.
Věřím, že zvládneš téměř vše, ovšem zákon nedovoluje aby člověk v tvém věku téměř vše dělal.