nikoll775530

je mi 14 (holka) a kamarádím se s 35ti letým mužem (gay) ,rodiče jsou proti a snaží se mi to vymluvit , abych se s ním n

je mi 14 (holka) a kamarádím se s 35ti letým mužem (gay) ,rodiče jsou proti a snaží se mi to vymluvit , abych se s ním nebavila a podobně … jaký na to máte názor vy?
Doplňuji:
neřekl to jen proto abych si nemyslela že je pedofil nebo tak , opravdu má i přítele apod.

Nejlepší odpověď
Hlada

Maminka a režisér mají vždycky pravdu!

Další odpovědi
iceT

Ve 14 se máš kamarádit s lidmi ve stejném věku,ne s lidmi dvakrát tak starými.Proč?Pro­tože někomu to může připadat divné,on z toho může mít i zbytečné potíže,i když je není orientovaný na ženy,prostě je to nerovné přátelství.Ty máš získávat zkušenosti vlastním náhledem na svět a na život,ne přejímat názory člověka,co má půlku života za sebou.

led

Je pravda, nepoznáme ani teba, ani jeho, ani jeho priateľa, na diaľku bez znalostí sa ťažko radí… ale istota je istota. To, že je gay, to vieš od neho, alebo od iných? Aj medzi gaymi, nielen medzi hetero, sa nájdú rôzni ľudia a deti, vzhľadom na ich malé skúsenosti, sú niekedy až priveľmi dôverčivé. Aj keď na druhú stranu poznám aj priateľstvá, nie pseudopriateľstvá, medzi vekovo vzdialenými ľuďmi. Buď opatrná!

Rodičia majú väčšie skúsenosti. Majú, prirodzene, strach o teba. Najlepšie je, keď vedia, s kým sa kamarátiš, hlavne, ak ide o takéto priateľstvo. V žiadnom prípade, pokiaľ s týmto nesúhlasia, by si sa s ním nemala stretávať sama. Ešte raz, buď opatrná!
Doplňuji:
iceT ti dobre radí!

quentos

tak já tedy nevím, ale říká se, že zatímco si rodiče si nevybíráme, své přátele ano. Každý má právo se kamarádit s kým chce. Takže směle do toho. Klídek. Gaye jako žena nevzrušíte, takže případné zneužití není ani „technicky“ možné.
Má nejlepší kamarádka je o 4 roky mladší. Nikdy jsme spolu nic neměli, ačkoli nám to nikdo nevěří. A na druhou stranu mám dva velmi dobré kamarády o 30 let starší než já. Přátelství nezná žádná omezení a NIKDE není psáno, s kým se člověk „má“ či „nemá“ kamarádit!!!

Reezo

já být v pozici rodiče, tak bych si řekl, co se kurva točí 35 letej chlap kolem mé princezny?? a asi bych si myslel, že jde o nějakýho sexuálního devianta, úchyla nebo pedofila… Jinak člověk , který si nerozumí se svou věkovou kategorií nebo staršími lidmi, bude mít nejspíš nějakou psychyckou nemoc. Musíš se na to podívat z pohledu rodiče a neříkej, že by ti to bylo jedno. 35 letej chlap je riziko pro 14 letou slečnu. Rodiče to posuzují i tak, že má obrovský náskok před tebou s myšlením a zkušenostmi. Může jít klidně o lest. Nebo se všichni pletou kvůli předsudkům 🙂 Ale lepší je jistota, než pak litovat

vivatisCZ

No jestli je to gay tak to třeba řekl jen proto, aby sis nemyslela, že je pedofil :D máš snad své kamarádky ne? Vykašli se na nějakýho chlapa.

Andre5000

Zakazovat někomu se s někým kamarádit nebo přátelit (i když je třeba gay) je fenomenální hloupost. Tvým rodičům zřejmě vadí ten velký věkový rozdíl, ale to si musíš rozhodnout sama, a upřímně, já se jim ani nedivím. Měla by si si hledat kamarády přiměřeného věku.

marci1

Samozřejmě že se každý může kamarádit s kým chce. Ale vzhledem k tomu, že je Ti 14 let, jsi ještě dítě, tak se ani rodičům moc nedivím. Mají za Tebe odpovědnost, mají Tě rádi a jistě pro Tebe chtějí jen to nejlepší. Dáš jim za pravdu, až budeš mít vlastní děti.