T HQ

Mám dobré kamarády, nebo ne?

Dobrý den
Jmenuji se THQ a je mi 18 let.

Moji kamarádi mi málokdy píšou jako první, zda nechci s nima ven, a já jsem ten, který se jim ozve jako první. Jelikož jim píšu jako první, tak je to hrozně nevyrovnaný. Například za rok jim napíšu 20× a oni pouze 4× (myslím jednotlivce a i skupinu). Ještě chci dodat, že si mezi sebou furt navzájem píšou a na mě se vykašlou. Čili si myslím, že mě neberou vážně, a cítím se jako méněcenný typ kamaráda vůči nim. Proto nevím, jestli má cenu se kamarádit s nima. Mně je už trapně, když jim hodně píšu a oni mně skoro vůbec ne.

Příklady:
Píšu kamarádovi A, zda nechce ven, a on řekne, že nemůže, a pak vidím na Snapu, že je venku s jinýma kamarádama (se kterýma se i bavím).
Dohodnou se, že půjdou do baru, a mně se neozvou, a pak přes Instagram, Facebook či Snap vidím, jak jsou spolu v baru.

Prosím poraďte mi, co s nima

Odpovědi
zjentek

Podle všeho to vypadá, že jako člověk máš nějakou hodnotu (držím palec, ať ji za život nějak využiješ).

elkon

Spíš myslím, že se jmenuješ T R O L L a děláš si z nás pr*el.

Lgee

Stejně jako 80% lidí máš jen falešné kamarády, pravý kamarádi jsou v dnešní době vzácnost.