Gestas

Je Mercedes W123 200D schopen fungovat na E85?

Odpovědi
Edison

Není to diesel? To bys tomu s Éčkem dal…

jáára

Když tam naleješ olej z hranolků + trochu nafty + trochu benzínu, tak se s tím popere docela statečně…

aliendrone

Co myslíš, k čemu je tam to „déčko“ na konci? Že by to mělo něco s palivem? Jestli ano, tak ses trefil! Jde o dvojlitrový diesel, takže žádné alkoholové orgie se NEMŮŽOU konat z principu! Ethanol se cpe pouze do zážehových motorů (když je chceš mermomocí podělat, doufajíc v „úsporu a ekologii“)!

Kryšpín

Samozrejmě, záleží ale jak dlouho, když to bude na spádu silnice E 85 Dubno – Termopil na Ukrajině tak možná několik minut