Avatar uživatele
klumprt

Je maso v běžné prodejně kebabu halal?

Doufám zde ve fundovanou odpověď, jinak se budu muset nalejt a zeptat se tamtoho snědého pána. Ovšem v takovém případě mám trochu obavy z konfliktní diskuze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Nazdar Bazar před 3467 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak mě by to teda taky jedno nebylo, v žádném případě, tady se to tak nezabíjí, nejsme muslimové, to je jasný. Ale od nich se stejně pravdy nedočkáš.
Jakápak konfliktní diskuze? Příjdu tam, sednu, on příjde, já se zeptám „maso halal??“, on se zakření, nebo řekne ano, obé pro mě znamená vstát a odejít. To je hotový. Já bych u nich nejedla. Já bych je v ničem nepodporovala, já je tady nechci vidět vůbec, tak je to .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Banán88

zda je ci neni, by melo byt na prodejne oznaceno, pokud oznaceni chybi, pak se musite zeptat sam. Ovsem jakakoliv odpoved bude neduveryhodna, takze Vam nezbyva nic nez bud nadale podporovat nebo odmitat .. ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

keď ho kupuje v tescu tak nie.
keď z jeho dvorka každé ráno počujete šialené mékanie/békanie a chrčanie, tak je.

;-Q

úplne nekonfliktne vám to môže byť jedno, keďže nie ste muslim ( jinak se budu muset nalejt ), hlavne že vám chutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nelze zodpovědně odpovědět. 🙂 Nakupuj třeba zde : http://www.in­fomuslim.cz/new­s/doner-kebab-halal/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek