Patricccie78

Je Magdaléna vhodné a pěkné jméno pro potomka?

Potřebovala bych vědet,jestli jméno Magdaléna je pěkné a vhodné pro potomka?
Nechci uvádět kdo,ale někdo z rodiny bude čekat dítě,tak mě zajímá,jeslti je to pěkné jméno,nebo raději volit jiné.
Pokud se Vám líbí ba naopak nelibí,napište popř. zahlasujte v anketě.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kapka

Ano,líbí se mi

Myslím, že je to celkem obvyklé jméno i dnes, zdrobněle se používá i Majda, Mája. Ptáte se na jméno pro potomka… Heleďte, nechci vám do toho kecat, ale dala bych to jméno jen holce. Pro kluka se mi moc nelíbí. :D ;)

Další odpovědi
petra15

Ne,nelíbí se mi

divné jméno…

Lamalam

Ano,líbí se mi

Snad nehodláš pojmenovat potomka podle názoru lidí na odpovědích?

quentos

Ano,líbí se mi

…dost ale záleží na příjmení. Magdaléna Nejezchlebová svým rodičům za jméno v budoucnu asi nepoděkuje

Kelt

Ano,líbí se mi

Jméno je pěkné, ale záleží i na příjmení. Stejně můžeš dát Magda, nebo Lenka, ale když se někomu narodí syn, tak se toto jméno pro syna nehodí.

Funna

Ne,nelíbí se mi

Magdaléna mi nevadí, ale připadá mi to trochu starodávné, protože hned si vzpomenu na Rettigovou .-)…a nejspíš jí budou říkat Magdo, což se mi nelíbí vůbec…ale je to samozřejmě můj názor a ten není směrodatný…záleží čistě na rodičích…

Delli*

Ne,nelíbí se mi

NikkiHeat

Ne,nelíbí se mi

Nelíbí se mi, budou ji zkráceně oslovoval Magda a to se mi na křehčí slečnu zdá dost tvrdé, také mi přijde dost zastaralé ale ve finále na jméně moc nezáleží......

sova123

Ano,líbí se mi

Anduška

Ano,líbí se mi

GM

Ano,líbí se mi

Mirdas

Ano,líbí se mi

Magdi, Magdalenka je opravdu hezké jméno.
Ovšem v první řadě se musí líbit rodičům a ti rozhodnou.

cyklamen

Ano,líbí se mi

Doplňuji:
Každé jméno je hezké když se říká s láskou,něhou a třeba i zdrobněle,Mag­duško ,Magdi..... 🙂 🙂 🙂

cliwe

Ano,líbí se mi

huxa

Ne,nelíbí se mi