anysanetka

Je lepší the sims 4 nebo 3?

Takže moc bych chtěla The sims 4, ale na mém notebooku není portál pro DVD a elektronickou verzi mi na 100% nekoupí ,ale máme xbox 360 na který bohužel není hra the sims 4 a tak se chci zeptat jestli má cenu si za 500 Kč koupit trojku?

Odpovědi
Srandista

Pokud ti elektronickou verzi nekoupí, zkus požádat nějakého kamaráda jestli by ti vyhověl a koupil ti to. Určitě někoho najdeš a peníze mu dej v hotovosti.

Jestli opravdu nemáš nikoho, třetí díl není špatná volba, ale pozor hra je v angličtině.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.