Rokio

Je lepší prášek na praní, nebo prací kapsle, pokud člověk špatně odhaduje potřebné množství pracího prášku?

Odpovědi
anonym

Prací prášky jsou imo nejekonomičtější a díky převážně kartonovým (nikoliv plastovým balením) i ekologičtější, pračka se postará o důkladné rozpuštění prášku a dávkovací nádobka s ryskou snadno pomůže s dávkováním množství do zásobníku … kapsle jsou předražený nesmysl, který vznikl jen proto aby se marketing výrobců mohl snáze zaměřit na pestrobarevný cool design (prášek se lákavě designuje dost těžko). Gely jsou pak spíše pro ty co za každou cenu potřebují kupovat i vodu, tam kde je to zbytečné a milují ten pocit když po pár praních mohou do odpadu poslat další plastovou láhev.