Miru1

Je lepší na bolesti Brufein 200 nebo Ibalgin 200 a nebo Apo ipobrufein 200.Co zabírá rychleji

Může někdo poradit.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Na bolesti čeho?

Další odpovědi
mosoj

Všechno jedno a to samé. Účinná látka ibuprofen. Přesto může být v účincích rozdíl, který nikdo pořídně nevysvětlil. Může to být fenomém placebo nebo a to je pravděpodobnější chemická čistota účinné látky.

Apo je kvalitní kanadská firma. Osobně doporučuji užívat léky od této firmy!
Doplňuji:
Účinná látka ibuprofen vadí žaludku ať má potah bílý nebo zelený !!
Pokud někdo pociťuje rozdíly tak je to to co jsem psal nikoliv barvou tabletky.
Velmi účinný je Nurofen stop grip, což je ibuprofen s efedrinem. Bohužel kvůli feťákům je pouze na předpis i když si ho jinak platíte celý, Ale ten efedrin velmi zesiluje a urychluje analgetický účinek ibuprofenu, takže se mohou brát až poloviční dávky na stejný účinek.

Panadol, Paralen také jedno a to samé, ale účinná látka je paracetamol ta zase pro změnu silně zatěžuje játra. Když už ho brát tak v rozpustné formě. Zase existuje buťto čistý nebo s kofeinem či kodeinem. Ten s tím kodeinem je také kvůli feťákům pouze na předpis, ale alespoň na mně funguje velmi dobře.
Raději si ho nechávám psát.

Léky na bolest s fenacetinem zase zatěžovaly ledviny, ale ty se snad již kvůli tomu nevyrábí. Protože hezkou řádku ledvin odrovnaly !!

iceT

Na občasnou bolest beru Brufen 400,stojí do 60,–kč 30 tablet,tablety jsou bílé(znám nějaké s růžovým potahem,ale údajně celkem dráždí žaludek).

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-o-nejakem-leku-od-bolesti-ktery-neposkozuje-zaludek

pusinka50

Jak píše ice T, tablety růžové silně dráždí žaludek, nesmí je užívat lidé se vředy. Já je brala 2 měsíce na bolavý zub, protože jsem byla mimo domov a nemohla to jinak řešit a pak jsem měla dlouhodobě šíleně bolestivé pálení žáhy

AnnMary

Já mám na ibuprofen alergii…proto používám panadol extra…a můžu ho jen vynachválit:) jinak pak je skvěly coxtral…ale ten je na předpis:)