BEAES

Víte o nějakém léku od bolesti, který nepoškozuje žaludek?

Nejlepší odpověď
iceT

V pripade nouze beru bily brufen,pry neni pro zaludek tak zatezujici.Stoji asi 50.

Další odpovědi
salsa verde

souhlas s ice-t taky mam bílý brufen vyzkoušený.

anonym

bílý brufén slyším prvně a vyzkouším ho já někdy používám panadol

mosoj

CELEBREX !!! Beru ho již tři roky na doporučení mého revmatologa, který mi ho tenkrát napsal. Letos mi ho odmítl napsat protože se musí šetřit a já žaludeční vředy nemám ( naposledy před 18 lety). Tak si ho kupuji tak, že mi ho obvodní lékařka napíše a já si ho zaplatím. Ona totiž nemá pravomoc ho psát za náhradu a v lékárně mně ho zase bez předpisu neprodají.

Je to lék patřící do skupiny léčiv která vznikla teprve nedávno.

Pokud používáte PANADOL tak je lépe v šumivé rozpustné podobě. Panadol zatěžuje játra nepřekračujte doporučené množství. Mimochodem Panadol je Paralen jenom od jiné firmy. Brufen zase žaludek, léky s fenacitinem ledviny.
Takže si moc nevybereme.

dagry

Jinými slovy, Mosoji, všechny prášky jsou svinstvo a něco poškozují, ale pokud mi pomůžou od bolesti, tak to zrovna v té chvíli neřeším.

DV

je uplne jedno jestli berete bily, ruzovy, oranzovy nebo treba puntikovany brufen, resp. ibuprofen(coz je ucinna latka), jediny benefit, ktery prinasi filmem potahovana bila tableta (mimochodem originalniho ibuprofenu) Brufenu ®, je absence prave notoricky znamych barviv, ale ta barviva nemaji ve sve,m dusledku ten efekt, ktery by pri dlouhodobe medikaci, nebo u pacienta s vredovou chorobou zpusobovat poskozeni zaludku, ale mechanismus ucinku vlastni ucinne latky, stejne je tak tomu u paracetamolu (Paralen, Panadol, Benuron), nebo diklofenaku (Veral, Voltaren, Diclofenac AL), ten lek, ktery neposkozuje zaludek, nezvysuje riziko vzniku zaludecniho vredu je nimesulid ( Nimesil, Coxtral, Aulin). Vsechny vyse zminovane leky obsahujici nimesulid jsou na lekarsky predpis a pri delsi medikaci mohou pusobigt velmi nepriznive na jatra, vykazuji jiostou miru hepatoxicity, dle par let starych studii.

Nicmene, pokud pouzivate cokoli v rozumne mire, nemate problem s krvacivosti, zaludecnim vredem a berete tyto leky v obvyklem davkovacim schematu, pripadne po jidle, velmi snizujete jakekoli riziko ze si zaludek nejak poskodite.

MacaM

Ahoj,doporučuji 100%přírodní bylinný extrakt OK Alfa+, na bolesti žaludku a mnohem více, je to unikátní produkt, bez chemie! Mohou ho užívat i malé děti, je to vlastně přírodní ATB. Pomáhá při nachlazení, bolení v krku, žaludku, průjmu, vysoké teplotě, různých zánětech. Při potížíš sse slinivkou a slezinou.
Užívá se po lžičkách, děti po kapkách dle věku a váhy.
Kontaktujte mne přes uvedený web nebo přímo na maca.lvz@seznam.cz

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou