lida.vik

Je lepší holandský řízky smažit na pánvičce,vnebo upíct v troubě? V troubě jsem to ještě nezkoušela..

Nejlepší odpověď
anonym

já peču většinou jen na pánvičce když jsem je dělala v troubě přišly mi vysušený

Další odpovědi
Miroslavst

My smažíme na pánvičce nebo ve friťáku.
Po smažení než se dá na talíř ještě chvíli potočit v mikrovlnce.

hanulka11

já peču v troubě na plechu vyloženém peč. papírem karbanátky a jsou výborné a myslím,že holanďák bych taky zkusila pect v troubě

vecernice

Já je dělám ve fritˇáku,protože bych u pánvičky vystála dolík.Kdybych dělala dva,tak je dám na panvičku.V troubě jsem je nikdy nedělala,myslím že by to nebylo ono.

janek66

Je to „řízek“ a ten se musí usmažit pěkně v oleji,aby natáhnul trochu mastnoty a byl dobrý.Smažení mu dodá tu pravou chuť.Takovou v troubě nikdy nezíská.