Anežka z les

Je lepší být kluk, nebo holka?

Kdo si myslíte že je lepší?

Nejlepší odpověď
annas

Je lepší být kluk.

Śpatná anketa. Chybí Jiný názor.

K čemu je vám tato otázka dobrá? Pohlaví je dané, jedině že byste požádala o změnu.

Nedá se jednoznačně odpovědět. Někdy je lepší být chlapcem, jindy dívkou. Někdo říká, že holky jsou lepší, jiný zase naopak.

Z pohledu rodičů zpravidla platí, že kluci je víc trápí v dětství, dívky spíš v době dospívání. Pohlaví je vrozené, takže záleží na genech, prostředí, v němž děti žijí.

Další odpovědi
Kelt

Je lepší být holka.

Kluk má jednoho šulínka, holka může mít šulínků, kolik bude chtít.

Drap

Je lepší být kluk.

Takováto anketa je naprosto k ničemu. I zadání je špatné. Lepší k čemu, na co? I kdyby ti odpověděla stovka lidí., tak k čemu ti taková informace bude? Komu a v čem může pomoci?
Naštěstí si pohlaví doposud nevybíráme, ale je nám dáno. Smiř se s tím, a příště než položíš otázku, tak si ji přečti a zamysli se, k čemu a komu může být dobrá.

led

Je lepší být holka.

Zaradenie odpovede do kategórie „Je lepší být kluk/Je lepší být holka“ nie je smerodatné.

Ano môžte tvrdiť: „lepší jsou holky“, „lepší je být klukem“, ale to je len a len váš názor. Ale človek potrebuje k svojmu rozmnožovaniu obidve pohlavia, bez výnimky.

Tw!st

Je lepší být holka.

Startred

Je lepší být holka.

jsemjá

Je lepší být kluk.

Já jsem kluk a příjde mi že je to lepší. Má to své výhody i v osobním životě. Ale nejsem žena takže nemohu posoudit přesně.

Helča26

Je lepší být holka.

Jsem holka, je mi 16 a je to lepší. Když jsem venku v partě ráda provokujú kluky, vždycky můžu mrdat, kluka taky můžu mít kdy chci :D
A máme lepší orgáč 🤣