Jáchym Šerák

Je lepší BMW m3 GTR nebo Porsche Panamera Turbo?

Je lepší BMW m3 GTR nebo Porsche Panamera Turbo? Sem zvědaví :).

Odpovědi
terry

Lepší v čem?
Každé má své pro a proti a každému vyhovuje něco jiného.

SamuraiSword

No hlavně nevidím důvod proč srovnávat tyhle dvě auta? Jsou úplně odlišný,tudíž srovnávat nejdou. Panamera je plně vybavená,obrov­ská,silná kráva pro manažery a lakýry a M3 GTR je skoro okruhovej speciál pro fajnšmekry a jakoby mimochodem má SPZ a může na silnici. 🙂

Kamix

Musím říct, že je to opravdu povedené auto a nějakou podobnost panamery s 928 tam určitě vidím. Zrvna nedávno jsem si 928 prohlížel na https://kralmo­toru.cz/media/kte­re-porsche-je-nejkrasnejsi-mame-pro-vas-5-tipu-na-viteze a říkal si, jak moc krásné auto to je. Je proto moc fajn, že Porshce s designem zachází pořád dobře a dělá pozoruhodně krásná auta.