Savier

Je legální si ve vlaku prdnout nebo říhnout nahlas?

Nejlepší odpověď
Rokio

Trestné to není, ale je to neslušné.

Další odpovědi
Drap

Zákon přímo tyto vyjmenované činnosti nezakazuje, ale je to při nejmenším velmi nevhodné urážející a neslušné. Odporuje to všem pravidlům etikety.

Ametyst

Je to neslušné. Pripomnelo mi to jeden covidový vtip: “V autobuse a vlaku se uprdnutí maskuje zakašláním. Za covidu se zakašlání maskovalo uprdnutím.” 🙂

da ny

Legální to je. Zákon nic takového neřeší.
Když musíš, tak musíš…!
To se vždy nedá zadržet.
Každý nestihne odejít na chodbičku/WC (třeba obsazené). Vyběhnout z kupé nebo vagonu.
V autobuse, není kam.
Může se v kupé jen omluvit, . U tichého, ale páchnoucího pšouku, dělat, jakoby nic 😉