Drap

Je Kalousek hrozba republiky ?

a nebo snad ne ?
http://www.you­tube.com/watch?v=vnMcy­EAqayk&feature=sha­re
Dávám do zábavy, aby to zase někdo nemazal, i když mě to vůbec zábavné nepřipadá.
Doplňuji:
Bohužel je to tak, musím vám všem dát za pravdu

Nejlepší odpověď
anonym

Ano je a nejenom on i celá vláda s Vašíkem Klausů.

Další odpovědi
zzzzz

Já bych řekla, že těch hrozeb je minimálně 282.
200 v PS
81 v senátu
1 na hradě
Kdyby mu to ti ostatní neodkývali a nepodepsali tak by sám nic neprosadil.

anonym

Ahoj, Drape. Když mi to přišlo poprvé, tak jsem si to vyposlechla hned dvakrát. Má odpověď je, že NE. Hrozbou národa je celý parlament, senát a prezident. Jeden člověk v tomhle státě by nezmohl nic, kdyby nemyl vydatně podporován. Umlátit jednoho Kalouska by ještě za jeho špinavosti asi nebyl problém, ale viděl jsi rákosku, která by stačila na všechny ty mizery?
Doplňuji:
Jo a patří to do politiky. Jenže máš pravdu, že místní cenzor má v kategoriích dokonalý zmatek. Nechtěla bych nahlížet do takové hlavy, co bez rozumu maže.

Illines

Kalousek neni Cesko – Cesko neni Kalousek , beru ho za hrozbu a i ty co potazmo , vsemu rozumi.

Makina

Rozhodně ne a nevím, proč by tou hrozbou měl být zrovna ministr Kalousek…Vy si myslíte, že až v té funkci bude někdo za ČSSD…jakože za chvíli bude…tak že to bude ideální? Všude budou peníze, všechno se bude zlevňovat, nikde nebudou žádné poplatky, všichni budou mít práci…to by mě opravdu zajímalo, jak to někdo chce zařídit…a z čeho nám ty peníze budou rozdávat, to teda taky netuším