Complex

Je jasné, že mazal je důchodce, nebo je tu ještě špetka pochybností?

Moje otázka: Příspěvek: Na přechodu pro chodce drtí tatra důchodce. Líbí se vám takovéto texty písní?

Byla rychle smazána. Komu jinému by to vrvalo žíly?

Odpovědi
Kepler

Leccos tomu nasvědčuje, mmj. proto, že má hodně času a je tady přítomen imrvére. Pochybnosti ale zůstanou navždy, protože admin mazálky podporuje.

ivzez

To je nesmyslný předpoklad.
Mně např. vadí všechny texty, v nichž je nesmyslné
násilí, bez ohledu na to, ke komu se násilí vztahuje.

Vaši otázku jsem neviděla, takže ani netuším, kdy mohla zmizet.
Ale tipuji, že se zde moc dlouho neohřeje ani tato „otázka“. (–:

anonym

On by asi nebyl problém udělat jednoduchou aplikaci která to bude monitorovat. Která bude uchovávat smazané otázky a sledovat kolik z nich se který den vrátilo zpět. Mohla by tam být možnost podívat se zda ta otázka opravdu byla tak připitomělá aby si výmaz zasloužila … na druhou stranu, proč ? K čemu by to bylo ? 🙂 Něco mi říká že by tím odpadem nikdo dobrovolně listovat nechtěl …

ivzez

Spojovat nahlášení nevhodné otázky či odpovědi s (ne)vinou?

Jestli se někdo provinil, pak ten, kdo otázku
či odpověď porušující pravidla napsal, nikoliv
ten, kdo porušení pravidel nahlásil.

Dochy

Tady se ale ztrácí i nevinné otázky a odpovědi. Můj názor je, že admin je až příliš unavený z těchto hlášení než aby je opravdu posuzoval. V poslední době opravdu nevím o odpovědích či otázkách které by se tu po nahlášení zas objevily. Kdysi jsem pár takových zaznamenal.

ivzez

Já tu teď pár dnů moc nejsem, takže mi to uniká. Nevím, které otázky zmizely, takže pak nemůžu posoudit jejich případné vrácení.

Ale dokud jsem tu byla častěji, všimla jsem si několika vrácených otázek. Tak nevím…

annas

Otázku jsem četla, ještě jsem si říkala, že se na písničku podívám, neznám ji. Ale šla jsem hledat K 2, Trvalo mně to dlouho, když jsem se vrátila z anglického zdroje, čtu otázku o nahlášení. Zřejmě ten, kdo ji nahlásil, ji pochopil jinak.

Ale nemusí jít o důchodce, možná právě to, že někdo z důchodců zde je, vyhovuje jinému jedinci, tak se jistým způsobme zbaví podezření a směje se pod vousy.

Jsou zde jedinci, kteří jsou přesvědčení o tom, že někdo umí nahlašovat otázky v době, i když spí, nebo že je maže ze sna.

Pravdu zná jen admin.

led

Pokiaľ niekoho neprichytíte s „dýmiacou zbraňou“ je nevinný. nikto tu nebude investovať do vyšetrovania a dokazovania viny.
V mnohých prípadoch mazálkovia si liečia svoje Ego, oni sú tí, čo vidia „zlé myšlienky“ aj v dutine stromu

Dochy

„je nutno na něj nahlížet jako na nevinného“ neznamená to samé co „je nevinný“. Vina-nevina je objektivní stav založený na tom zda se skutku dotyčný dopustil či ne. Je mnoho lidí kteří jsou vinni ale osvobozeni, stejně tak je mnoho nevinných odsouzených.

led

Presne preto nemenujem, aj keď mnohých dokážete aj sami odhaliť s pomocou http://www.sherlock-holmes.co.uk/