dust8

Je hra škatule, škatule hejbejte se nejzábavnější a zároveň nejnebezpečnější v opilém kolektivu?

Odpovědi
annas

Zda je nejzábavnější nevím, žádné zkušenosti nemám, ani jsem nikdy nikoho neviděla hrát tuto hru někoho posilněného alkoholem.

Ale určitě si myslím, že hrozí nebezpečí, člověk ovlivněný alkoholem nemá kontrolu nad stabilitou, může se mu zatočit hlava, nebo druhý ho může srazit, takže upadne. Někdy tak nešťastně, třeba se zlomeninou čehokoliv.

I při zdánlivě nevinné hře může alkohol ublížit. Navíc lidé po jeho vlivem, se rádi předvádějí.