Rokio

Je horší, když sexuální delikvent skončí u sexuologa, nebo u psychiatra?

Lidé se kterou parafilí končí u sexuologa a co musí mít člověk za parafilii, aby skončil u psychiatra? Pacienti sexuologů, nebo psychiatrů, kteří mají deviaci, jsou obvykle nebezpečnější? Jak probíhá léčba u sexuologa a jak léčí psychiatr lidi s úchylkou?

Odpovědi
Drap

Pro koho horší?

Rokio

Drap: Pro toho pacienta. Co je větší ostuda? O Kom si společnost bude myslet horší věci? O psychiatrickém pacientovi, nebo o pacientovi ve službách sexuologa?

Dochy

Co je větší ostuda? Chytit chřipku, nebo černý kašel?