Lgee

Je grilování drahé nebo levné?

Zatopeni apod.

Odpovědi
nyjono

Záleží na tom, jaké teplo použiješ.
Plyn, oheň, dřevo, kupované uhlíky, rošt, lávový kámen, …?
A taky na velikosti grilu a množství grilované potraviny.
Je rozdíl, jestli griluješ 1 plátek masa nebo 20 špízů + zeleninu a brambory. Třeba.

da ny

Záleží na druhu grilu (energie, uhlíi aj.) Způsobu griování (v USA kolem 10 hodin, u nás šup, šup).
Svou roli hraje, co se griluje (často drahá, kvalitní masa). Kližku budeš grilovat i 12 hodin.
Otázka je příliš jednoduše položena, nelze uspokojivě odpovědět.

Sameotazky

Nemůžeš to dát do jedné otázky a vyvarovat se spamování?

Filip84

Definuj si jednotku „1 drahý“, a pak se nebudeš muset ptát na koniny.

Nebo si vezmi „prášky na hlavu“, co máš brát, ale nebereš, a třeba ti – konečně – dojde, že ne vším, co tvůj chorý mozek vymyslí, musíš „oblažovat“ všecky kolem sebe! 🙂

Filip84

Sameotazky: Nemůže, protože má brát „prášky na hlavu“, ale nebere. Včera byl, asi, nějaký obzvláště „vhodný“ den, protože Rokio a Jikra taky „jeli“. Musíme but tollerantní k nemocným lidem!