Odpovedi18

Je egoistické jít na tetování a nechat si vytetovat své datum narození?

Je egoestické jít na tetování a nechat si vytetovat své datum narození?

Nejlepší odpověď
autacek

Tetování podstatnou část historie sloužilo k označování zločinců, jindy zase lidí určených k likvidaci, ale proti gustu, žádný dišputát. Možná by stálo za to, vyjádřit svoji individualitu nějak jinak, na to je ale třeba mít i nějaké individuální nadprůměrné schopnosti, že?

Další odpovědi
Mp2

Odpovím ti takhle..

Jeden můj kolega si začal ze srandy kreslit na papir ruzna tetovani… Potom si nechal jednoho dne na raneno jedno vytetovat..
Nevím proč.. Možná to neví ani on.. Ale později si nechal potetovat i druhou ruku, lýtko …
A plánoval něco na záda.. Něco velkého…

Časem si koúil svůj vlastní tetovac strojek i s barvami..
Plánoval si sám potetovat ruce a břicho, něčím fakt promyšleným…

… Bohužel nevydržel… A hned další den přišel do práce potetovaný jako idiot… Potetované i prsty… Na každém prstu nějáký nápis… Na ruce datum narození a monogram…
Potom keště svoje křestni jméno a svoje přkjmeni v angličtině…

Heke řeknu tu to narovinu…
Je to pro smích… Všichni jsme se na tom strašné mastili..
Nech si vytetovat něco normálního…
Pokjd si ročník 1991, nech si třeba vytetovat draka, který bude mit v jednom oku 9,a v druhem 1… Nevím…
Prostě něják to zakomponuj do neceho velkého..

Ale moje rady neber moc vážně.. Mně je pro smích tetovní jako takové..

Dochy

Není to egoistické, je to praktické… Příprava až Tě navštíví ten něměc… Jak von se jmenoval… Nějak na A…

Ještě plné jméno a adresu, příp. telefonní číslo na syna či vnuka…

Kryšpín

Naopak je to velmi moudré poněvadž při úředním jednání na dotaz rok narození postačí nastavit uvedenou část těla a tím šetřit hlasivky.

Nebo si nechat u Romky vyložit karty a uvést také přibližný odchod do říše snů, zvláště dívky budou šílet a ihned odhazovat spodní prádlo

marci1

Ještě že si nechceš dát vytetovat své rodné číslo. 🙂 Proč by sis chtěl nechat vytetovat datum svého narození? A co na to Ústav pro ochranu osobních údajů? Promiň mi můj názor, ale mě to připadá spíše „narcistické“. Ale můžeš si nechat vytetovat co chceš. 🙂

Třeba Řepka si datum svého narození (i se znamením Kozoroha) nechal kromě spousty jiných vytetovat také:
"Tetování je taky moje krásná vášeň a pro někoho zase velkej úlet. Někdo se v tom vyžívá a má jich spoustu. Tetování je mým specifickým vyjádřením toho, kdo jsem. Rozhodně si nevybírám takový, který už někdo má. Chci mít svoje originální, protože je to moje osobní záležitost. Musí o mně něco vypovídat. Mám jich celkem šest.

První bylo na pravým rameni. Guns N’Roses. Dělal mi ho v roce 1995 ještě při prvním působení ve Spartě kamarád mého spoluhráče Petera Gundy. Moc se mu to nepovedlo. Ty zkřížený kolty s tou lebkou… Ono to vypadá spíš jako Jen počkej, zajíci! Vytvářel mi to doma v paneláku. Ani pořádně nevím jak. Měl jsem dojem, že vzal pájku a jen na ni nasadil jehlu. A kdo ví, jestli to bylo jehlou. Navíc, když mi tu kérku dělal, tak jsem byl trochu cuclej a krvácelo mi to. No hrůza.

Radši jsem si dal delší pauzu. Potom se to ale rozjelo. Zaměřil jsem se na velký kérky, takže jsem skoro celej potetovanej. Na pravý noze mám sváření dobra a zla, na levý noze mám sparťanskýho válečníka. Na levý ruce je příběh z filmu 300 o bitvě Sparťanů s Peršany u Thermopyl. V tom je i zkratka ACS, tedy AC Sparta. Ta je vidět nejvíc.

Na krku mám znamení Kozoroha a svoje datum narození 2. 1. 1974. Na boku zase svoje číslo 2, které nosím na dresu. Na pravé ruce mám iniciály jmen svých dětí Veroniky a Tommasa s jejich daty narození. V brzké době chystám něco nového na pravou ruku, ale to zatím neprozradím." citace z r. 2011
https://www.spor­t.cz/fotbal/os­tatni/clanek/180707-repka-promluvil-o-tetovani-prvni-mi-snad-delal-pajkou-spoluhrac-prozradil.html

elkon

Nebudu si hyzdit tělo žádným tetováním ani přiblblými kroužky v nosu a pod. Jak je to v jednom vtipu o ku*vách a námořnících.

iceT

Nech si vytetovat, co chceš, tetování má mít význam jen pro tetovaného, nikoli pro okolí.
Já jsem chtěla draka, protože jsem narozena ve znamení draka a moje tetování je zkombinováno s lapačem snů. Nelituju.
Akorát je pravda, co se o tetování říká: jakmile máš jedno, chceš další a další, jako ten kolega Mp2.

ivzez

Sobecké to není, použila bych jiný přívlastek.
Opravdu máte zapotřebí sebepoškozování?