Hasič Rick

Je efektivní řešení bez rizika vlepit někomu za nevhodné nazývání osob?

Když například bude o mě někdo tvrdit jaký jsem třeba debil, retard, ko*ot, nebo někomu říkat nějakou nevhodnou přezdívkou, je dobré (netvrdím vhodné) mu natáhnout poctivou českou facku ?
Popřípadě je to bez následků typu řešení události jako fyzického napadnutí, ublížení na zdraví atp. ?
Nemyslíte, že je to řešení, po kterém si to každý rozmyslí co řekne ?
Řešíme takový lehčí případ této otázky, děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
rouzi

🙂 Představ si, že by to každý řešil tak, jak píšeš.
To by byl pro-fackovaný skoro každý.

Další odpovědi
Kryšpín

Pokud se rozbije cvikr za dvacet táců, neb pár zoubků, případně začne naříkat na porušené mozkové závity, tak může být lepanec dosti drahý

Kepler

Záleží na tom o jaký typ magora jde, takže bacha. Někteří volají policii jen proto, že mu sdělíš tu diagnózu. A ještě tě může tahat na přestupkovou komisi a zaplatíš pokutu.

Drap

Bez rizika určitě ne. Vždy můžeš být zažalován a napadení, ublížení na těle a podobně.

dubraro

Je efektivní.
Není bez rizika.