Jsem Hater!

Je důležité mít řidičák? Co si myslíte o chlapovi,který ho nevlastní?

Nejlepší odpověď
Justin1

Dá se s tím žít

Záleží na tom, kde a jak chlap žije. Pokud nemá rodinu, nepotřebuje řízení vozidla k výkonu práce a má k dispozici dostatečně výkonnou veřejnou dopravu, obejde se bez řidičáku nebo bez auta. Když se na tom něco změní, už je dobré řidičák mít. Já mám řidičák 24 let, z toho jsem 2 roky řídil, 15 let neřídil a 7 let zase řídím.

Další odpovědi
nyjono

Dá se s tím žít

To je teda inteligentní anketa ☹
Tp přece záleží na potřebách a stylu života.
I když ..... nikdy nevíš, kdy budeš řidičák potřebovat a kdy se může hodit.

Drap

Dá se s tím žít

Znám několik lidí kteří nemají řidičák a také nemají auto a žijí si spokojeně. Dnes se dostaneš všude veřejnou dopravou. Je to jen otázka zvyku a plánování.

dudu

Dá se s tím žít

Je to ovšem výrazný hendikep, který tě bude znevýhodňovat oproti většině v profesním, ale i soukromém životě bez ohledu na to, zda žiješ ve městě či vesnici.
Řidičák vlastním 53 let a stále se mi daří jezdit bez nehody /motocykl, auto/. Jen o deset roků méně řídí manželka a léty se stává kvůli mobilitě schopnost ovládat vozidlo téměř nezbytností. Na nějaká vozítka bez řidiče bych se nespoléhal.

Naty1107

Chlap je k ničemu

Dochy

Dá se s tím žít

Myslím si, že ho nechce, nepotřebuje, nebo nemůže mít. A je to jeho věc. Nedělá ho to ani lepším ani horším. Jen má o trochu méně možností dopravy.

Pro někoho je řidičák dost potřebný, ale pokud někdo jezdí víceméně jen po Praze ze sídliště do kanclu a zpět, tak k čemu by mu byl. Městskou to zvládne levněji, rychleji a pokud zrovna netáhne zásoby na týden pro celou rodinu tak i pohodlněji.

Arne1

Chlap je k ničemu

Kelt

Nevadí to

Tak já mám řidičák 42 let, ale od roku 2006 jsem v autě neseděl jako řidič. Přesvědč mne, nějak, abych zase vlezl do auta. Nech mi před domem auto s klíči a když zajistíš, aby tam nikdo jiný nešel, budeš tam to auto mít i za týden.

jsemjá

Dá se s tím žít

Hlada

Chlap je k ničemu

Patří to k elementárním dovednostem.

Lgee

Dá se s tím žít

anonym

Nevadí to

Záleží na podmínkách. Někdy to není nutné. Je to ale výhoda :)

GM

Chlap je k ničemu

mosoj

Trapné. A co máš ještě vedle řidičáku. Máš nějaké vzdělání. Umíš něco co ostatní neumí? Řidičák má každý kdo ho potřebuje. To není věda.