Avatar uživatele
Jsem Hater!

Je důležité mít řidičák? Co si myslíte o chlapovi,který ho nevlastní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dá se s tím žít

Záleží na tom, kde a jak chlap žije. Pokud nemá rodinu, nepotřebuje řízení vozidla k výkonu práce a má k dispozici dostatečně výkonnou veřejnou dopravu, obejde se bez řidičáku nebo bez auta. Když se na tom něco změní, už je dobré řidičák mít. Já mám řidičák 24 let, z toho jsem 2 roky řídil, 15 let neřídil a 7 let zase řídím.

Upravil/a: Justin1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Jsem Hater! Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Dá se s tím žít

To je teda inteligentní anketa ☹
Tp přece záleží na potřebách a stylu života.
I když ..... nikdy nevíš, kdy budeš řidičák potřebovat a kdy se může hodit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dá se s tím žít

Znám několik lidí kteří nemají řidičák a také nemají auto a žijí si spokojeně. Dnes se dostaneš všude veřejnou dopravou. Je to jen otázka zvyku a plánování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Dá se s tím žít

Je to ovšem výrazný hendikep, který tě bude znevýhodňovat oproti většině v profesním, ale i soukromém životě bez ohledu na to, zda žiješ ve městě či vesnici.
Řidičák vlastním 53 let a stále se mi daří jezdit bez nehody /motocykl, auto/. Jen o deset roků méně řídí manželka a léty se stává kvůli mobilitě schopnost ovládat vozidlo téměř nezbytností. Na nějaká vozítka bez řidiče bych se nespoléhal.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Naty1107

Chlap je k ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Dá se s tím žít

Myslím si, že ho nechce, nepotřebuje, nebo nemůže mít. A je to jeho věc. Nedělá ho to ani lepším ani horším. Jen má o trochu méně možností dopravy.

Pro někoho je řidičák dost potřebný, ale pokud někdo jezdí víceméně jen po Praze ze sídliště do kanclu a zpět, tak k čemu by mu byl. Městskou to zvládne levněji, rychleji a pokud zrovna netáhne zásoby na týden pro celou rodinu tak i pohodlněji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Chlap je k ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nevadí to

Tak já mám řidičák 42 let, ale od roku 2006 jsem v autě neseděl jako řidič. Přesvědč mne, nějak, abych zase vlezl do auta. Nech mi před domem auto s klíči a když zajistíš, aby tam nikdo jiný nešel, budeš tam to auto mít i za týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Dá se s tím žít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Chlap je k ničemu

Patří to k elementárním dovednostem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Dá se s tím žít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevadí to

Záleží na podmínkách. Někdy to není nutné. Je to ale výhoda :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Chlap je k ničemu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Trapné. A co máš ještě vedle řidičáku. Máš nějaké vzdělání. Umíš něco co ostatní neumí? Řidičák má každý kdo ho potřebuje. To není věda.

před 1351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek