zjentek

Je dobrý nápad vyrazit na lov žen ve fialovým pulovru do véčka?

Módě moc nerozumím a v tomto ohledu nevím jak na ně.

Odpovědi
led

Lov žien v noci, keď sa z lovca stáva obeť?
Prirodzene aj hlava s troma záhybmi brady tvoria tvoriaca prirodzenú zátku postave v tvare flakóna voňavky navlečenej vo fialovom pulóvri… Nezabudnite aj na fialový preliv tých 4 posledných vlasov na holej hlave… Obsah vašej peňaženky je prirodzene prvorado vábny.
Naozaj lákavá predstava pre nočnú lovkyňu lebiek.

aliendrone

Eh ty jeden, měl jsem tě za chytřejšího. Žeby přechodná intoxikace nějakým produktem „Keplerových palíren a kvasíren a.s.“? :o ;)
Tož asi takhle – když vyrážíš na lov nebezpečných bestií, tak JEDINĚ SE ZBRANÍ. Vyjímku má pouze Kepler, bo ten na tu svoji (kdyby naše zákony za něco stály) by měl správně mít ZBROJNÍ PAS! ;) :)

Nevěříš? Přečti si odpověď Její Excelence – hnedle ti dojde, že vedle ní by zvadnul i Predátor. A ty chceš nějaký pulover, muehehe… ;) :D :D

nyjono

Jo.
👍🤣🤣🤣

hapiky

Hlavně musíš nahodit správný účes. Např.ala-variot.

elkon

Když chceš vypadat jako exot, tak klidně.

Miaa

Absolutně Ne, ať tě to ani nenapadne!!