mah

Je dobrou volbou pro budoucího (soukromého) detektiva studim VŠ v oboru sociální práce?

Jde o obor Sociální práce na Palackého univerzitě v Olomouci (kombinovaná forma studia).
Případně múžete doporučit nějaký jiný obor v okiolí Moravskoslezkého kraje? Jen kombinované (dálkové) studium.

Nejlepší odpověď
Emefej

Možná by byla vhodnější Policejní akademie.

Další odpovědi
klumprt

Spíš bych doporučil nějaký právně zaměřený obor. Například kombinovaný bakalář na právech v Brně.
Sociální práce taky nebude marná, pořád lepší než například pivovarnictví a sladovnictví 🙂

AndreiRanger

Jsem též pro PA, mají dosti specificky zaměřené programy http://www.po­lac.cz/g2/view­.php?katedry/kspd/ksp­d.html

Reezo

Určitě ne. Sociální práce je naprosto zbytečný obor pro lidi, kteří se nedostali na nic jiného. Osobně si myslím, že detektivovy se hodí spíš psychologie a nejlépe nějaký výcvik u armády. Taky je potřeba mít hodně dobrý mozek.