autacek

Je dobré mít úzkou pochvu?

Nejlepší odpověď
Edison

Tak třeba na nůž, nebo meč ani moc ne. Tam je potřeba nástroj zajistit jinak. Ale záleží na materiálu. Plastový (kydexový) se dělaj dost často samosvorný.

Další odpovědi
aliendrone

Záleží na bližších, konkrétnějších informacích, dovedu si představit jako správnou odpověď „ANO“ i „NE“. :)

Vypadá to, že se někdo nakazil chlívařením, že? Nebyls „náhodou“ v poslední době v okolí Valmezu? To by MNOHÉ vysvětlovalo… ;) :D :D

dubraro

Máš-li na mysli pochvu ženskou, neboli vagínu, pak je otázka špatně položená. Neexistuje úzká pochva. Každá je tak široká, aby mohlo projít novorozeně*). Úzkou či sevřenou ji dělá svalstvo pánevního dna. Proto nezřídka žena urostlá, sportovní, dobře osvalená je pro muže subjektivně úzká, kdežto žena vyhublá, slabá připadá muži být volná.

BTW: Jelikož otázka je položena v kategorii Zdraví, předpokládám, že tazatel neměl na mysli pochvu jako pouzdro na chladnou zbraň.

*) Existují případy, kdy spontánní porod je neproveditelný, není to ale problém pochvy (porodních cest), ale úzké pánve. Tzv. chlapecká postava. Tyto případy končily dříve smrtí rodičky i dítěte, dnes se řeší císařským řezem.

Kepler

Každá pochva, ať už ženská, nebo zbraňová, musí být dobře lubrikovaná. Dovedeš si představit ty následky, když muž včas nevytáhne svoji zbraň? Zbraň se nesmí zaseknout, jinak je z muže mrtvola, nebo tatínek.
Jo, jsem hodně zvědavý, jak si nový primátor Hřib povede s čištěním pražského Augiášova chléva. Některým druhům lupenatých hub se v takovém prostředí daří, například rodu Hnojník (Coprinellus), nebo Aliendronus.

Kryšpín

Asi je to jedno, co když pán tvorstva má trpaslíka, tak mu ani mini nepomůže, horší je když se nepoužívá, tak může zarůst mechem

parus

Je pravda že korejky mají malou a úzkou pochvu.

EKSOT123

Kepler – na hnojnících jsem si zrovna předevčírem pochutnával, no jestli myslíš, že bych našel nějaké v Praze......

Edison

Zbraňová NIKDY nesmí být lubrikovaná!!! Zachytával by se v tom bordel a zbraň tím pak trpí.

aliendrone

Hleďme Keplera jak se vyzná! A to pořád jakože nic, okecávačky, zamlžování…
Je tu snad ještě někdo, kdo mu věří navzdory mému tvrzení , že je to HROZNEJ NESTYDATEJ CHLÍVÁK!? ;) :D :D