zjentek

Je dobré dělat legraci tak, že se to bere smrtelně vážně?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je!!! a to myslím smrtelně vážně, jakožto „kočka“, která má 7 životů. :-ooo

Další odpovědi
da ny

V ironickém a vážném „humoru“, když se „přežene“ se pak vyzná pouze autor a může mít problém s okolím, které mu přestává rozumět a začne si držet odstup ;)

ponovotny

je dobré dělat legraci tak, aby se tomu alespoň někdo zasmál ;). Jak tě ale znám tak bych řekl, že tohle víš a tak jen nevím na co se to ptáš ;)
Doplňuji:
ty myslíš asi něco takovýhohle https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E84VqqCPI7w to může dělat jenom někdo (a asi taky jenom někomu)

Dane

Záleží na tom jakou podobu to žertování má. Může se jednat třeba o aprílovou kachnu ve zpravodajství a ta je pro většinu přijatelná..

klumprt

Je to dobré pro toho, kdo se baví. Ten kdo to bere vážně, tak z toho nic nemá, leda vředy.

led

Niekedy sa tomu hovorí liečba šokom.