dust8

Je dobrá vajíčková pomazánka i bez přidaného česneku?

Nejlepší odpověď
anonym

Vajíčková pomazánka patří k mým nejoblíbenějším. Samozřejmě domácí, která má ten skvělý šmak. Česnek mi tam nechybí, nijak ho nepostrádám. Dochucuji pažitkou a připravuji křupavý chleba, který je ideální na pomazánku.

Další odpovědi
marci1

Obavam se, ze pro me by vajickova pomazanka s cesnekem ztratila tu pravou vajickovou chut. 🙂

Arne1

Skoro každá vajíčková pomazánka je dobrá. Jestli je dobrá i pro tebe si musíš vyzkoušet (jak prosté)

Kepler

Většinou se česnek nedává, i když podle některých receptů ano. Existují desítky receptů, můžeš si vybrat tady: http://www.recept-recepty.cz/po­mazanky/
Do vyhledávacího filtru napiš „vajíčková“.

Drap

Ano, je

Hufnágl

Česnek do vajíčkové pomazánky? To slyším poprvé!

da ny

Samozřejmě, že je chutná.
Nikdy do ní česnek nedávám. Proti Vaší chuti, žádný dišputát :)
Mně stačí cibule, koření hořčice, případně majolka/tatarka. Koření, pažitka, jedla jsem i s kyselou okurkou. Každý dělá podle své chuti a pokaždé může být jiná.

Dochy

Ano je.
Česnek? Zajímavá myšlenka… Časem vyzkouším. Mám česnek rád, ale do vajíčkové pomazánky jsme ho ještě nedal.