S3X80M8A

Je divné mít ve věku 22 let rovnátka?

Bylo mi řečeno, že bych si měla pořídit rovnátka. Je mi 22 a bojím se, jestli to nebude působit trochu divně.

Odpovědi
Mr. Marek

Ani náhodou, rovnátka si nechají dělat a nosí je i starší :)

marci1

Není to divné, rovnátka nenosí jen děti. Představ si, jak budeš mít krásné zuby! 🙂

Emefej

Zvaž co je pro tebe lepší? Působit trochu divně s rovnátky, nebo mít křivé zuby?

nyjono

Vůbec to není divné. Nosí je i má známá a ta je starší než ty.

Dochy

Pokud to doporučil stomatolog, pak nic dalšího neřeš. Je to dočasné. Následky z odmítnutí… Mno nejsou zcela trvalé ale zpravidla výrazně dlouhodobější (30–50 let se dá očekávat)

Midoc

Nosí je i starší lidé. Čím dříve se začne, tím lépe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.