zjentek

Je diskriminační na seznamovacích serverech poptávat v inzerci štíhlou dámu?

Nejlepší odpověď
Funna

co je na tom diskriminační­ho?…někdo zase bude poptávat baculku…každá květinka má svého zahradníka .-)

Další odpovědi
aliendrone

Podle mě není, ale já nejsem moderní havloid a nahlížím na věci „po svém“. Ono už poptávat DÁMU je dost možná dyžgrymynáce!!! No jak k tomu třeba přijdou BOJOVÉ HELIKOPTÉRY a jiné gendery? 😉
(Mezi námi – ono je kumšt sehnat DÁMU i ve starém slova smyslu, pokud nemá pamatovat hnědé uhlí, když bylo ještě zelené! 😐 )

petrph

Tedy, možná se pletu, ale v těch moderních seznamovacích serverech „nepoptáváš“ tyhle tělesné (i jiné) požadavky na dámu přímo v textu inzerátu, ale zadáváš je jinde pro potřebu rychlého vyhledávání a výběru. Aby i takové dámy rychleji seznaly, kteří páni o jejich tvary jeví zájem a nemusely pročítat stovky 😄nudných inzerátů.
Tudíž, toto nijak diskriminující není. Ale potom napsat to ještě přímo do toho textu inzerátu už by jako impertinence znít mohlo. Minimálně se ti jistě ozve i pár dalších dam, aby ti připomněly, že váha není všechno, ale že důležité je, jakou má dáma krásnou duši..8-)

elkon

Uvědomělý člověk takové zbytečnosti nepoužívá.

Drap

Nebral bych to tak.

jirka F

Vůbec ne, můžeš si jí zkusit vykrmit. Ale s mírou aby to nebylo až moc. 😉

zjentek

Poptávat bílou dámu, bělošku, tam je mně to docela jasný. Ale co štíhlou. Děkuji.

Ametyst

🙂 Ahoj, raději tam dej heslo „All lives matter“, a máš klid. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> 😁 😁 😁
A hlavně ať inzerát publikuje i ve věstníku pražské ZOO, v rubrice určené pro pavilon opic! Pro jistotu… 😉 🙂