plebs

Je diskriminace když ženy mají méně orgasmů než muži?

Podle průzkumu má při souloži jen 25% žen orgasmus naopak páni tvorstva 90% prostě se vysemení odejdou nebo zaplatí za službu případně se odkulí a chrápou.
Doufám, že nejlepší odpověď bude mít Pepa25 a Filip84.

Nejlepší odpověď
orwell

Je to jasná diskriminace a něco by se s tím mělo dělat. Třeba taková pořádná stávka žen by možná pomohla. Například tenhle týden nevařím, neperu,…

Další odpovědi
aliendrone

Nenazval bych to diskriminací, jde výhradně o důsledky nerespektování přirozených tržních mechanismů (az toho plynoucích důsledků). 😄

Logicky uvaž – ze tvých dat vyplývá, že u žen by měla být POPTÁVKA po orgasmech MNOHEM VYŠŠÍ, než u mužů. A JAK je to ve skutečnosti s NABÍDKOU?

Ženy nejenže přistupují k problému NETRŽNĚ (páchají všelijaké obstrukce, omezení, regulace/kladou si podmínky), ale v ROZPORU s tržním mechanismem NAOPAK DĚLAJÍ S TÍM NEZŘÍDKA DOSLOVA DRAHOTY! 😮

A s takovým POKŘIVENÝM „tržním mechanismem“ se nemůžeš divit jeho výsledkům, chápeš? 🙂 😁 😁

elkon

Doufám, že takové bláboly nemyslíš vážně, ale u tebe nikdy nikdo neví. I samotný nick napovídá.

Rokio

Ne. Takto zařídila příroda.

Filip84

Počkej, počkej:

  1. kdo si jak ustele, tak si taky lehne a
  2. když si pán zaplatí, tak tam paní není od toho, aby jí to těšilo, ale aby byla „k službám!“.

V Zemi jitřní svěžesti přiděluje manžela soudruhům Strana, protože Strana je kolektivní rozum, Strana je pravda, a tak ví lépe, než hovna*), takže strana soudruhovi manželku (a soudružce manžela) „doporučí“. Samozřejmě „doporučí“, to „doporučení“ není jakkoli závazné, ale protože Strana je kolektivní rozum a Pravda, no tak, jednak, by bylo velice neuctivé takové „doporučení“ neuposlechnout, no a potom, podle zásady „může mladý komsomolec kritisovat politiku VKP(b)? Může, ale škoda mladého života!“ se, potom, může stát, že takový soudruh/soudružka nebude bydlet ve vlastním bytu, ba ani ve svý vesnici, často ani ne ve svým okresu, ale tam kde je chladno a málo jídla. 🤷‍♀️ Protože o tom, kdo kde bude bydlet, i jako co bude pracovat, rozhoduje Strana, není rozumné Stranu „nasrat“! 👌😅

No dobře, v Zemi jitřní svěžesti to tak mají. Je to jejich systém, každýmu co jeho jest, ale my nejsme v Zemi jitřní svěžesti, u nás nepřiděluje manžela/manželku Strana, ministerium pro místní rozvoj, uliční vejbor, nebo chef Botostroje, ani nikdo jiný.

Mírumilovný pracující si sami vyhledávají souložníky, souložnice, manžely, manželky, druhy, družky, etc. etc. etc. No a tak jako? Kdo si jak ustele, tak si taky lehne, ne?

Hele, když je taková nějaká spící panna, co kládu ani do huby nevezme, studená, jak sibiřský větry, zábavná, jak kremační společenství, no tak co by, asi, mohla čekat? Vždyť ona ani neví, co to orgasmus je, prosímtě. 🤦🏽‍♀️ A, ano, stejný ke stejnýmu, když je takový „Franta Pepa“, co přijde z fabryky ze šichty domů, v zamaštěným tílku si sedne ke Goebbelsově skříňce, otevře lahváče, vezme pytlík brambůrků, a než jde spát, tak těch lahváčů do sebe kopne tucet, tak na co by mu byla nějaká sexuálně žádoucí partnerka? Co by s ní, asi, dělal? A co by měla ona z něho? 🤷🏽‍♀️ Tak jsou spokojeni oba, ne, problém vyřešen, harmonie obnovena?

No jasně, tohle je příklad extrémní. Jasně, v reálu takových extrémů nebude až tak moc (ale bude jich dost, stačí se dívat kolem sebe!). No ale i tak, je doba sobecká, ne? Heleť, baba odflákne večeři, nevychladí ani pořádně pívo, no tak chlap se, zase, na ní vyklepe a vybavené, no. Ale to je jejich problém, ne, že jsou gumy líný? 🤷‍♀️

No a ťapiny, jako, mají mít taky nárok na orgasmus? Vždyť si to ten chlap platí, ne? A většinou docela tučně platí, jako. Tak?

To bude nějaká soulož kontrolující ouřední / ministeriální komise, co bude chodit po kvartýrech a kontrolovat, zda-li muž obdělává ženu pořádně, či-li nic? A bude u toho pořizovat audiovisuální záznam, pro případné rozpory? A to potom dostane takový líný manžel „výzvu k odstranění vad“ s pokyny, kterak paní domu obdělati se patří? Nebo naopak, ženská studená, jak třídenní mrtvola a líná, že by na to měla mít důchod, pojede na outratu státního eráru do školícího střediska, a tam se bude učit kouřit ptáky? Nebo co si představuješ? 🙃😂

Do toho, sakra, přeci nikomu nic není! Jestli někomu souložnice / souložník nevyhovuje, máme rozvody (ano, ta vymoženost už k nám taky dorazila!), může si najít jinýho souložníka, jinou souložnici.

Ty vole, Ty už to nehul! 🙃🙃🙃🤪👽

) To je z České století : Všechnu moc lidu Stalinovi (1948) (E04), jak se baví Kléma Gottwaldů a Ruda Slánský, že člověk je hovno, Strana je všecko, no a Kléma říká něco, jako: „Počkej, Rudo, ty chceš říct, že já jsem hovno!?“, a on mu říká: „*Ne, Klémo, ty jsi Strana!“. 😎😂

df

Průzkumy jsou průzkumy, jenže moje žena má orgasmus pokaždé, kdy spolu souložíme, padž by mi to neprošlo. Je sice pravda, že po těch letech často úlohu dokončují moje prstíky, ale důležitý je přece výsledek a ne způsob jeho dosažení. No ne?

zjentek

Jo? Možná doma se starým 🤷‍♂️

Plebs a to je jako pravda s těmi průzkumy? To jako každý DESÁTÝ chlap okolo NEMÁ orgasmus? No tvl kde já to žiju? Kdo se to okolo mě TVL pohybuje za zombie??? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Tonda Káňa

V dnešní době je diskriminace asi už všechno…

Filip84

aliendrone: Pak ale z toho, s úžasnou jasností, vyplývá, že takové ženy ani ten orgasmus nechtějí. A jestliže nechtějí orgasmus, nemůžou mít chlapa. 🤷‍♀️ Ani babu, leda by taky chtěla nemít orgasmus. 🤷‍♀️

Tak, když bude dělat drahoty: adieu, frajerko! 👌😂

zjentek

Alien opět SUPER, výborná trefa, souhlas (jak ty to všechno [CO JÁ] víš?)!

Jen bych si dovolil (bez urážky- není v tom zlý úmysl) skromně doplnit, že ženská od dupačky dostane PŘESNĚ TOLIK, kolik si z ní CHCE SAMA vzít a TO BEZ VÝJIMKY! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ (Ano, i tady to bestie řídí!)

aliendrone

Filip84>>> ANO, až tak jednoduché to je. 🙂
Každopádně tak či onak je chyba na straně ŽEN (viz odpověď), takže to muži mohou s klidem pustit z hlavy. 😉 😁 😁

Filip84

aliendrone: Ne nezbytně, chyba může být také na straně disharmonisace párování osob opačného pohlaví; vysvětlím:

to si taková ženská, co potřebuje pravidelně a kvalitně obdělat, najde takovýho lofasa, co potřebuje, po šichtě ve fabryce na dvanactky, pívo, upéct koleno a zapnout Goebbelsovu skříňku. A potom je tak zrychtovaný (taky ty dvanactky – ono je houby prd platné, že už je pět dnů na dovolené: ty dvanactky!), tak maximálně jako „tak si naskoč, když už to musí být!“. Ale souhlasím, že takovéto disharmonické párování je spíše výjimečné.

No a tak potom „průměrný“ chlap, co by jebal „až by brečel“, ráno, večer, v práci, doma, v autě, na zahradě, na zahrádce, s jebákem, bez jebáka, s horečkou, influensou, tou chorobou, peptickým vředem, prostě: vždy a všude, si najde takovou, co u toho potřebuje svíčky, kytičky, písničky, povídat si 5 hodin, hladit 3 hodiny, a bůhví co ještě podobného. Ten popis je argumentum reductione ad absurdum, ale tak jako v principu je to velice častý model. Tak? Jak to může dopadnout?

No jo, jenže takový lofas robí na ty dvanactky, a takový holky, co by taky, jako, zajebaly docela hodně, tak rozhodně nechoděj v kancelárium. Tak jak se potom mají harmonicky spárovat? Ve školách se učí šutr obecný a šutr nadobecný, ný, natý, pičitý, nebo v kterých státech světa se dá koupit bublinka do vodováhy, to ano, ale kterak se spárovat, to se neučí! Nebo se učí občanská nauka, to je výsměch, to je úplná důvoda, za to by měli jít tvůrci osnov před popravčí četu – vždyť reálný svět funguje úplně jinak!

No tak čistě soudím, že by nějaký ten státní párovací úřad, nebo nějaká soulož kontrolující komise, nebo tak něco, mohly ten „problém“ vyřešit? 👌😜😂

plebs

Správně Filip84 a Elkon nemám zkušenosti ani odbornost spoluobčanů kteří budovali socialismus, přípravu na přechod ke komunismu případně jenom normalismus rovněž provolávali slávu Sovětskému svazu, KSČ a mávali praporky na 1. máje, rovněž mají znalost ruského jazyka a proto jejich ego je smíšené s kapitalismem.

Filip84

plebs: To já ale taky ne! 🤷‍♀️

Výmluvy, výmluvy, výmluvy, výmluvy! 👿👿👿

Filip84

elkon: Vsaď se, že on to opravdu vážně myslí! 🙃