je cizinecka policie opravnena pozadovat zeleny pas ktery jsem vratil pred tremi roky a to ceskou postou?

od roku 2002–2008 jsem trvale zil v CR,pred vystehovanim jsem zeleny pas vratil na cizineckou policii,dnes v r.2011 po me tento doklad pozaduje cizinecka znovu,jak se zachovat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ad Kole, pasy se vracejí osobně, neblamuj laskavě neznalé uživatele !
Doplňuji:
Ad ARIS, cizinecké pasy podléhají specifické proceduře a řízení za účasti držitele (prodloužení pobytu, vyhoštění, zákaz pobytu a pod.)

Další odpovědi
Michal Kole

Ukázat podací lístek z pošty, že jste jej poslal.

Ale po tolika letech to bude zřejmě problém.

baghira

Jednoduše – vysvětlit jim to.

ARIS

Před dvěma roky jsem taky poslal pas poštou.
Pokud by jej po mě chtěli znova asi bych tam musel zajet a osobně vyřešit. Lístek mám schovaný.