Rokio

Je chytřejší Bart Simpson nebo jeho otec (po celkové stránce)?

Bart Simpson umí řídit auto a ovládá mistrně jízdu na skateboardu, je vynikající bubeník, zvládá obstojně tělocvik a vyzná se excelentně v komiksech.

Naproti tomu Homer má zkušenosti z mnoha povolání, i když mu většina z nich moc nešli. Dále umí celkem dobře prodávat. Hlava rodina Simpsonovi ovšem aktuálně neovládá psaní a v četbě také není nejlepší. Rovněž jsou pochybnosti o tom, jestli dosáhl maturity a vysokou školu stoprocentně nemá.

Kdo myslíte, že je z těchto dvou hlavních postav seriálu Simpsonovi chytřejší?

Odpovědi
independent

jiný názor

Zeptej se Matta Groeninga.

ivzez

jiný názor

Autor této otázky zvládl maturitu z češtiny?
Tomu se nedá uvěřit…

Mc Merkurion

jiný názor

… větší hovadinu než simpsnovi jsem neviděl, a totéž si myslím o jejich představitelech …

ivzez

PS:
Může být kreslená postava chytrá?