thecentre

Je Česká republika nejlepší krajina na světě?

Odpovědi
marci1

Pokud jsou Češi, Moravané a Slezané vlastenci, pak je pro ně ČR nejlepší krajina na světě. 🙂

led

Pre každého vlastenca je jeho vlasť tá najlepšia, tá najkrajšia krajna na svete, kde sa vždy rád vráti, nech je kdekoľvek vo svete, napriek rôznym lákadlám ktoré mu osud dáva do cesty.
Sú vo svete kraje, kam by som sa rada vrátila, na ktoré mi spomienky ostávajú v duši, ale vždy „doma je doma“
Doplňuji:
Čo je to domov?
miesto, kde prežili sme ráno svojho žitia, prvé priateľstvá i prvé lásky a rozchody
miesto, kde prvýkrát blúdili sme krajom, lesom, lúkou, mestom
miesto, kde pili sme vodu z rieky i jazera, učili sa plávať
miesto, kde kde spočívajú kosti našich predkov
miesto, ktorému venovali sme svoje sily, svoje
miesto prvých krokov a odkiaľ išli sme spoznávať a dobyť celý svet
miesto, ktoré premieta sa v našich snoch,
miesto, ktoré vidíme aj pri pohľade na krásy sveta

anonym

Určitě ne,je mnoho krsnejch krajin na tomto světě,kde je moc krásně,jsou ale i místa u nás,kde je fajn.

Kankys

Cestuj a zjistíš to. Každému se líbí něco jiného.

Monca_a

Ne že by byla ošklivá ale hezká taky neni..... Už pouze Chrvacko tvoří malebnějši prostředí než tu… Podle mě je to tam dokonalé. Ále co třeba na Hawai? Či Egypt? Oboje krásné ale přesto úplně jiné… Egyptské prostředí se třeba nikomu nelíbí a vsází na Hawai a nebo opáčko.. A nebo se mu nelíbí ani jedno a líbí se mu v rusku či v číně.. Tak proč psát jaká krajina je nejhesčí, když hezká je každá a je jen na tobě jakou si vybereš..

Awe

Mám už alergii na česko a český národ vůbec.Co by si řekl/a?Nění to nejhorší ale vůbec se nedá zařadit do TOPu.Řekl bych že je to průměr

ivzez

Podle mne jsou nejlepší všechny krajiny.
Každá krajina má něco do sebe.

lota

Samozřejmě.:-) Všude dobře, doma nejlíp.