hak02

Je cena těchto mincí PODVOD nebo ne?

http://www.revoluce-89.cz/?ac=7200­5610&utm_source=RTB_tar­geted&utm_medi­um=1410_ENNAUp­sll_PPCbanner_300x300_­np&utm_campaig­n=72005610_EN­NA_PPC_1410_VEL­VET#

Nejlepší odpověď
gecco

Počkej, až na tebe ´vybafne´ balné a poštovné…
😁
Ta ´medaile´ je naprosto bezcenná.
Doplňuji:
Mimochodem – přečti si Všeobecné obchodní podmínky.
A toto – http://podvod­nefirmy.cz/na­rodni-pokladnice/ .
;-D

Další odpovědi
carpediem

Cena podvod není, prodejce má právo určit si cenu, alle hodnota minc je ☹

Už to, že se ta firma snaží nabudit dojem něčeho státního a přitom je to s.r.o. je divné ☹

Taky mi tato nabídka občas přistane na stole, ale nikdy bych to nekoupila.

marci1

Údajně se jedná o bezcenné mince za přemrštěné ceny. ☹
„Problémem pro neznalé pak může být například společnost Národní pokladnice, která se rovněž pasuje do role prodejce zajímavého tovaru. Skutečně zavádějící název, který pro některé lidi evokuje pocit, že jde o státní firmu, nátlakový způsob prodeje, a také zmínky o garanci (čehokoli jen ne výdělku) již stálo peníze nemálo naivních lidí, kteří od firmy nakoupili prakticky bezcenné zboží za přemrštěné ceny. I příklad dokazuje, že při investici do mincí je potřeba být opatrný a v případě nejistoty je lepší se poradit s odborníkem, nebo dohledat informace na internetu. Zlaté mince jsou zajímavou pojistkou do budoucna a mohou přinést zajímavý zisk, ale špatné rozhodnutí může znamenat velkou ztrátu.“

Zdroj: http://www.in­vestujeme.cz/pa­metni-mince-undefined-pekna-jistota-nebo-vynosna-spekulace/

Lamalam

Proč podvod, rezervace je zdarma, za zaslání mince zaplatíš patřičné mastný manipulační polatek.

mosoj

Tak není to mince, ale medajle.

Provedení mívají pěkné a cena může časem stoupnout.
Nicméně zadarmo to nebude a navíc ti budou stále posílat nové a nové medajle.
Kupovat je sice nemusíš, ale pak je musíš zase poštou vrátit.
Jednou jsem od nich jednu medajli koupil a tomu neustálému zasílání jsem se nějak vyhnul už nevím jak. Myslím si ale , že jakmile budeš souhlasit s rezervací
je to jako by jsi souhlasil se zasíláním nových mincí.
Doplňuji:
Medajle jsou většinou postříbřené, sem tam si čuchnou i ke zlatu.
Na ryzost zapoměň, ale složení je u nich poctivě uvedené.