sarinks258

Je to pravda nebo podvod herců?

Ahojky,mám obavy.Slyšeli jsme že 27.4.2013 má v městském divadlu Chomutov proběhnout autogramiáda herců z gymplu,obchoďáku atd. v 13.00h.Na internetu to nemůžu nikde najít.Slyšeli jste o tom??Jestli ne,tak může to být podvod??
pozn.slyšela jsem to od pani z toho divadla :))

Nejlepší odpověď
led

Zjavne je to súčasť Chomutovských slavností, ktoré teraz prebiehajú.
Najlepšie je overiť si to na prevádzke divadla, alebo na vrátnici, kde by takáto akcia určite bola napísaná na takzvanom „Fermane“ – pláne skúšok a predstavení.