Je bezpečné telefonovat u benzínové pumpy?

Opět mne u benzínové pumpy zaujala značka přeškrtnutého mobilu. Opravdu je možné, aby mobil něco způsobil?

Nejlepší odpověď
frankie

Ano, je prokázáno, že mobilní telefon je neškodný i v daleko vyšší koncentraci výparů, než které jsou na benzínkách. Daleko nebezpečnější jsou cigarety a hlavně statická elektřina, kdy první kovová věc, které se člověk dotkne je hadice plná benzínu.

Další odpovědi
melvin

neni mozné, aby mobil něco zpusobil u benzinové pumpy…je to vyvracene i Bořičema mýtů..- nedavno v televizi 2chlapi co se pravě podobnými mýtusi zabývají.