nevzdelaneja

Je bezpečné svarovat rozpojeny vyfuk primo na aute?

Z vyfuku se vyparuje benzin ne…

Nejlepší odpověď
kodl67

Ne,z výfuku se benzín opravdu nevypařuje,ten shoří ve válcích.Ale i tak je rozhodně lepší svařovat výfuk demontovaný z auta.Už kvůli případnému obvaření atd.Ale pokud chceš zavařit jenom prasklinku,dír­ku,jde to samozdřejmě i na autě.Jen bacha at nechytne nějaká izolace podvozku např.Pokud elektrikou,odpojil bych baterku.

Další odpovědi
Lamalam

Nevypařuje.

Klaproth

Dvě hodiny jsem ležel pod autem a ani stopa benzínu z výfuku. A to jsem toho svého diesela tůroval na plný pecky.