Elk

Je 300 Kč za kilo vlašských loupaných ořechů hodně, nebo průměr?

Nejlepší odpověď
gecco

Podle mne hóóódně drahé…
😉

Další odpovědi
annas

V našem menším městě v pátek prodávali loupané ořechy za Kč 180. Takže uvedená cena Kč 300 se mně zdá vysoká.

suaeda

Je to dost. Přidávám mapu, kde lze sehnat různé druhy ovoce. Snad ji zde ještě nikdo nepublikoval.
https://na-ovoce.cz/cs/ma­pa/#13/50.0770/14­.4558
Dokonce i v Praze se najdou ořešáky.

ReHu

Viděla jsem levnější. Podívej se jinde.

anonym

Pro movité je uvedená cena v normálu, pro ostatní sprostě vysoká. Slyšel jsem v rádiu, že i přesto, že vlašských ořechů byla nadúroda, musela se cena loupaných zvýšit, protože byly ořechy malé a zvýšila se tím i pracnost! Zrovna příští týden k nám dorazí zásilka předem 5 kg objednaných vyloupaných ořechů a to za 175 Kč/kg. I doma jsme něco naloupali z ořechů za 50 Kč/kg

iceT

Na FB nabízeli kolem Olomouce loupané za 180. Já si kdysi koupila za 150, tak 5 let zpátky, ale nikdy už to neudělám, bylo v nich pořád plno zbytků skořápek a proto si koupím radši neloupané. Nebo si dovezu od mamky, ta je snad chodí kamsi sbírat.

johana 56

To není průměr,ale luxus.
U majitele naší soukromé cukrny kupuji za 120 ,–Kč,prvotřídní kvalita.

anonym

Je to dost drahé, jsou o dost levnější.
http://www.sba­zar.cz/hledej/vla%C5%A­1sk%C3%A9%20o%C5%99echy