Avatar uživatele
vojta it

Je těžká číslicová technika a automatizace na oboru elektrotechnik?

Dobrý den, chci se zeptat jestli je těžká číslicová technika a automatizace, měl jsem v prvním ročníku vyznamenání, a bojím se aby jsem to prošel. děkuji za odpověď.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mravenec před 616 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
df

Bojíš se, že nebudeš mít vyznamenání? Myslím, že vyznamenání jsi měl leda tak ve snu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Nic není těžký, kor na SŠ, pokud tomu budeš věnovat čas a učit se, procvičovat. 😌

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Pokud kamarádíš s matematikou a fyzikou, měl bys to dát. Já to nepovažuji zrovna za „brnkačku“ a pokud si vybavuji hodiny automatizace na průmce, byl to asi nejnáročnější předmět. Bez matiky ani ťuk. Řešili jsme diferenciální rovnice, přenosy regulovaných soustav, regulační obvody a jejich stabilitu, zpětné vazby, … Používali jsme při tom často i laplasovku. Musel bych mit dost velké sebevědomí, abych řekl, že „levou zadní“. Zvládnout to za 3 byl docela slušnej výkon. Nevím, jak to učí na SŠ dnes, ale za mého mládí se to od přednášek na VŠ moc nelišilo. Docela mazec. Záleží taky na vyučujícím a jeho požadavcích. Nakonec můžeš mrknout do učebnic a zvážit to sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek